Otrā Latvijas Jauno Gastroenterologu biedrības vadlīniju sēde

Otrā Latvijas Jauno Gastroenterologu biedrības vadlīniju sēde

Pirmdien, 11. septembrī norisinājās jau otrā Latvijas Jauno Gastroenterologu biedrības vadlīniju sēde. Turpinājām jautājumu, atbilžu un diskusiju sēriju par ECCO (European Crohn’s and colitis organization) čūlainā kolīta un Krona slimības diagnostikas vadlīnijām.

Lielu paldies sakām sēdes ekspertam – RAKUS Gastroenteroloģijas, hepatoloģijas un nutrīcijas klīnikas vadītājam, RSU docentam dr. Aleksejam Derovam, kurš sniedza atbildes uz mums neskaidrajiem jautājumiem, deva vērtīgus padomus un dalījās savā pieredzē iekaisīgo zarnu slimību diagnostikā un ārstēšanā.

Priecājamies arī par LJGB sadarbību ar RAKUS Gastroenteroloģijas, hepatoloģijas un nutrīcijas klīniku:
– No šī gada LJGB biedriem būs iespēja regulāri, reizi mēnesī, uzstāties RAKUS Gastroenteroloģijas, hepatoloģijas un nutrīcijas klīnikas rīkotajās sēdēs ar ziņojumiem par jaunumiem gastroenteroloģijā, hepatoloģijā, nutrīcijā un digestīvajā endoskopijā (papildus informācija pie Semināru virziena vadītājas dr. Vitas Skujas) (http://ljgb.lv/darbibas-virzieni/)

Meklējam interesentus, kas vēlētos iesaistīties pētījumā gastroenteroloģijas un anēmijas jomā (papildus infomācija pie Zinātnes virziena vadītājas dr. Justīnes Māliņas-Bambītes) (http://ljgb.lv/darbibas-virzieni/)

Meklējam interesentus klīnisko gadījumu izstrādei un publicēšanai (papildus informācija pie Zinātnes virziena vadītājas dr. Justīnes Māliņas-Bambītes) (http://ljgb.lv/darbibas-virzieni/)

Jautājumu gadījumā, laipni lūgti sazināties ar mums rakstot uz info@ljgb.lv (http://ljgb.lv/kontakti/)

Drīzumā apkoposim visu pārrunāto vadlīniju informāciju un publicēsim mājas lapā.

11.09.2017, Rīga

Foto no FreepikAtbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *