LJGB vadlīniju seminārs “Labdabīgi aknu veidojumi”

Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 12/12/2018
3:30 pm - 5:00 pm

Location
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca

Categories


Sveiki, kolēģi!

Ko darīt, ja ultrasonogrāfijas izmeklējumā atrasts aknu veidojums? Kā un cik bieži pacientu izmeklēt tālāk? Ko darīt ar hemangiomu vai fokālu nodulāru hiperplāziju? Vai hepatocelulāra adenoma pacientam ir bīstama?

Atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem noskaidrosim 12. decembrī plkst. 15:30 – 17:00 RAKUS LJGB vadlīniju seminārā.

Šoreiz ekspertu lomā zinošie RAKUS Gastroenteroloģijas un hepatoloģijas klīnikas hepatologi prof. Indra Zeltiņa un dr. Sniedze Laivacuma.

Lai pasākums Tev pašam būtu vērtīgāks un varam apspriest tieši Tev interesējošos un neskaidros jautājumus, uz semināru nākam jau izlasījuši vadlīnijas un sagatavojuši jautājumus. Šoreiz kopīgi lasām European Association for the Study of the Liver 2016. gada vadlīnijas – EASL Clinical Practice Guidelines on the management of benign liver tumours, kuras vari atrast te: http://www.easl.eu/medias/cpg/2016-04/English-report.pdf

Mīļi aicināti visi – studenti, rezidenti un jau pieredzējuši ārsti no visiem stacionāriem un universitātēm. Lai piedalītos seminārā, sūti pieteikumu uz info@ljgb.lv, minot savu vārdu, uzvārdu, universitāti, kursu, e-pasta adresi un telefona numuru. Pēc pieteikuma saņemšanas nosūtīsim Tev papildus informāciju – t.sk. precīzu semināra norises vietu.

Uz tikšanos seminārā!

LJGBLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *